Bedrijfsverzamelgebouwen

Bedrijfsverzamelgebouw Wapenveld

Foto BVG Wapenveld
Voor (door)startende ondernemers kan het vinden van adequate huisvesting een probleem zijn. Grote plannen, maar nog geen grote portemonnee. Ideaal is om ‘op maat’ te starten tegen lage kosten en bij succes door te groeien, ook in de vierkante meters. De mogelijkheden daarvoor in onze regio bleken zeer beperkt. Van der Zee heeft daarom het initiatief genomen tot oprichting van een bedrijfsverzamelgebouw. Onder de naam Ir. van der Zee gebouw is in 1999 op het industrieterrein “de Vlijt” te Wapenveld een gloednieuw pand met een tiental units in gebruik genomen. De units variëren van 15 tot 150 m2, meestal met cv, toilet en pantry. Speciaal bedoeld voor startende en doorstartende ondernemers. Van der Zee streeft ernaar de huurprijzen zo laag mogelijk te houden. De eerste 4 jaar bestaat de mogelijkheid dat Van der Zee bijdraagt in de huur.

BVG Ir. Van der Zee Wapenveld B.V.
de heer Evert Augustinus, manager BVG
tel. 06 57937972
augustinus.e@kpnmail.nl of BVG@vanderzeestichting.nl

Huidige huurders

Schildersbedrijf Nitrauw http://www.schildersbedrijfnitrauw.nl

Partyservice en Cateringbedrijf Cor van Oene http://www.corvanoene.nl

Faber Parketvloeren http://www.faberparket.nl

Unicoat Vloeren http://www.unicoatvloeren.nl

Pyro-Works http://www.pyroworks.nl

GvK Supply Management http://www.gvkmanagement.nl

Railated 

Fiks Afbouw http://www.fiksafbouw.nl/

 

Bedrijfsverzamelgebouw Wezep

bvg wezep
In 2007 werd een tweede bedrijfsverzamelgebouw in gebruik gesteld. Dit pand is gebouwd op een prima locatie aan de Rondweg te Wezep. Een locatie met goede verbindingen naar de snelwegen A28 en A50.
Het BVG bevat 15 units, kantoorunits en bedrijfsunits.
De bedrijfsunits hebben een begane grond van 70 m2 en eventueel een kantoorverdieping van eveneens 70 m2. De kantoorunits variëren in grootte van 13 tot 85 m2.
Het BVG is gerealiseerd in samenwerking met de gemeente Oldebroek en richt zich met name op (door)startende ondernemers uit de regio.
De huurprijs is concurrerend.
Van der Zee probeert de huurprijzen zo laag mogelijk te houden.
De eerste 4 jaar bestaat er een subsidiemogelijkheid voor starters.

BVG Ir. Van der Zee Wezep B.V.
de heer Eric Scholten, manager BVG
tel. 06-48431670
email@ericscholten.nl of BVG@vanderzeestichting.nl

Huidige huurders

dBIOM (www.dbiom.nl)
Meijerink Incasso|Gerechtsdeurwaarders (www.meijerinkgdw.nl)
M&R Belastingadviseurs (www.mrbelastingadviseurs.nl)
Mayan B.V. (www.drten.nl)
De Vliegende Indo (www.devliegendeindo.nl)
Van Olst Personeelsadvies (www.vanolstpersoneelsadvies.nl)
Centric (www.centric.eu)
Van Werven Handelsonderneming (www.handelsondernemingvanwerven.nl)
Harryswebshop (www.harryswebshop.nl)
NRG Group (www.nrggroup.eu)
HulpMedi.nl (www.HulpMedi.nl)
Alkema Consultancy (www.alkemaconsultancy.nl)
Dansstudio Diance (www.dansstudiodiance.nl)
Mijn Werkbalans (www.mijnwerkbalans.nl)
Technicians (www.technicians.nl)

Kinket Seal B.V. https://www.kinket-seal.nl/